Valbona Mema njihet si një ndër këngëtaret më të mirat të muzikës popullore së shqipërisë së mesme. http://mcnradio.al/ekskluzive-valbona-mema-rikthehet-fuqishem-pamje-nga-klipi-i-ri/#http://mcnradio.al/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-15-at-6.01.56-PM.jpeg Përsa i përket projekteve të reja muzikore, Mema u bë kohë që nuk publikon një të tillë por për të gjithë fansat e Valbonës, MCN Radio ka një lajm të mirë! Redaksia e MCN Radio ka arritur […]

Read more

Aktorja e njohur shqiptare Eliza Dushku dhe partneri i saj Peter Palandjian do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ka konfirmuar vetë Dushku për “E news!”. Aktorja shqiptare është në muajt e parë të shtatëzanisë dhe shprehet se si çdo vajzë në pritje për t’u bërë nënë ndihet e mocionuar.

Read more

Teksa mediat vazhdojnë të shkruajnë për marrëdhënien e tyre të bërë zyrtare pak më parë, ndër aludimet e ndryshme, së fundmi ishte edhe ai lidhur me faktin se marrëdhënie e tyre është krisur dhe shkak është familja e Enit. Postimet e fundit nga Genci dhe Eni vërtetojnë të kundërtën. Eni dhe Genci kanë ndarë me […]

Read more

Ditën e djeshme të dashuruarit festuan ditën e tyre. Shumë prej jush mund të jenë “ankuar” se edhe një vit tjetër e kaluat single por mos u dëshpëroni! Capital T, që i ka të gjitha asetet për të qenë i lidhur e ka festuar vetëm. Jemi në rregull?

Read more

Shën Valentini, më shumë se në një ditë dashurie po kthehet në një ditë të qeshurash. Modelja e njohur Françeska Jaçe e cila jetën e saj private e ka mbajtur gjithmonë larg medias, ditën e djeshme me anë të një postimi ka bërë një shaka me ndjekësit e saj. Teksa shihet duket mbajtur në krahë […]

Read more

Prej disa ditësh, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pa dhënë asnjë shpjegim për publikun. Vis Bajraktari mesa duke që pas ndarjes nga Lori nuk dëgjon më radion e familjes së Lorit por MCN Radio. http://mcnradio.al/teksa-degjon-mcn-radio-vis-bajraktari-i-ben-diss-lori-hoxhes/#http://mcnradio.al/wp-content/uploads/2019/02/vis.jpg Në […]

Read more

Edhe Alketa, si shumë të tjerë në fëmijërinë e tyre janë frymëzuar nga ikona televizive italiane për të ndjekur ëndrrat e tyre. Alketa, teksa është ndodhur në Itali ka takuar nga afër Lorella Cuccarini, aktore, moderatore dhe balerinë italiane. Alketa nuk ka nguruar të shkrep një foto me Lorellën dhe ta postojë në Instagram: “Vite […]

Read more

32-vjeçarja britanike Lauren Goodger mahnit edhe kësaj radhe. Lauren ka pozuar hipur mbi një jaht teksa tregon asetet e saj bombastike. Shijojini çuna, të gjitha fotot janë për ju.

Read more

Armina Mevlani njihet si një nga blogeret më të mira në vend. Ndodh shpesh që personazhe si Armina te zgjidhen si imazhe reklamues të produkteve apo projekteve të ndryshme. Së fundmi, Armina Mevlani në një mori postimesh në InstaStory ka reklamuar distributorët e kompanisë “Audi” në shqipëri. Armina është bërë pjesë e një gare goxha […]

Read more

Vajza trime, bukuroshe me origjinë nga Elbasani e ka pritur Shën Valentinin me të dashurin e saj në Bali, nga ku edhe i dashuri e ka mbushur me dhurata, petale trendadilash e jo vetëm. Fotot i pamë dhe mbetëm pa fjalë, i dashuri kush është?!

Read more