Kur vjen fjala për të përshkruar Ingrit Gjonin nuk ka shumë fjalë, ajo i ka të rralla intervistat kështu që, shijojeni këtë intervistë ekskluzivisht nga Ingrit Gjoni për Revista VIP. Para 5 muajsh është publikuar projekti juaj më i fundit muzikor, kur do të vijë i radhës dhe në bashkëpunim me kë? Për një muaj […]

Read more

E njohim si një nga prezantueset më thumbuese që ka vënë personazhet VIP në situata jo shumë komode.Por përtej fushës së showbizit, ajo ka ditur të përdorë zërin dhe impaktin e saj në media edhe për kauza të ndryshme sociale. Një nga deklaratat e saj rreth dhunimit të femrave shiptare nuk u prit mirë nga […]

Read more

Kanita u bë e njour për marë publikun me kënhën ‘S’jemi ne” në festivalin “Kënga Magjike”, ku edhe pse nuk ishte në finale arriti të vidhte zemrat e publikut, këngë e cila aktualisht sot numëron mbi 3 milion klikime. Kanita nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka njoftuar se së shpejti do […]

Read more

Vetëm pak ditë më parë Vitmar Basha, tashmë zyrtarisht i dashuri i Marsela Çibukaj bëri zyrtare lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren. Vitmari e konfirmoi, ndërsa tashmë është radha e Marselës për një dedikim. Në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram, Marsela shkruan: “Ka gjëra që nuk mund të përshkruhen […]

Read more

Është bërë trend tashmë. Familjarisht këngëtar. Pasi Mozzik korri dhe po korr sukses në muzikës, në momentin që gjeti partneren e tij, Loredanën, e bëri pjesë të muzikës. E njejta gjë edhe me Robertin dhe Norën. Së fundmi, mendohet se edhe Andrra, bashkëshortja e Sinanit do t’i futet muzikës. Në disa foto që Olti Curri […]

Read more

Mediat ndërkombëtare dhe fansat po aludojnë se këngëtarja Lady Gaga është ndarë nga i fejuari Christian Carino. Lady u shfaqe në ndarjen e çmimeve “Grammy” pa unazën e fejesës dhe nisur nga ky fakt po aludojnë të gjithë. Lady gjithashtu nuk ishte e shoqëruar nga partneri i saj, gjë që ndodh shumë rrallë. Vlen për […]

Read more

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari e ka mbajtur gjithmonë larg medias familjen e saj. Dy vitet e fundit Valbona filloi hera herës të postonte foto me fëmijët. Në verën e kaluar na i prezantoi të gjithë ata së bashku, dy djemtë dhe vajzën e vogël. Babi i fëmijëve ka qenë gjithmonë mister. Së fundmi […]

Read more

Debati Bebe Rexha VS. stilistë vazhdon të jetë i hapur. Pasi stilistët nuk pranonin të vishnin Bebe Rexhën në “Grammy” pasi sipas tyre ajo nuk ka trup të mirë, këngëtarja publikoi një video pak ditë më parë ku akuzonte stilistët. Së fundmi, në ndarjen e çmimeve “Grammy”, Bebe Rexha nuk fitoi asnjë çmim. Këngëtarja u […]

Read more

Dua Lipa u bë shqiptarja e parë e cila fitoi 2 çmime “Grammy” brënda një nate. Në momentin që Dua ka fituar çmimin “Best New Artist” dhe teksa po ngjitej në skenë, Lady Gaga e paska ndalur dhe ka puthur këngëtaren shqiptare Dua Lipa, moment të cilin kjo e fundit e ka ndarë me ndjekësit […]

Read more

Fatmir Hysenbelliu ose siç i pëlqen ta thërrasin, Oni njihet për jetën shumë të shtrenjtë që bën. Fakt ky që e bën jetë një nga më të preferuarit për vajzat shqiptare dhe jo vetëm. Tiparet dhe fiziku i tij nuk mbetet pas. Oni ka postuar një meme në InstaStory ku shihet personazhi i filmit vizatimor […]

Read more