Vetëm pak ditë më parë Vitmar Basha, tashmë zyrtarisht i dashuri i Marsela Çibukaj bëri zyrtare lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren. Vitmari e konfirmoi, ndërsa tashmë është radha e Marselës për një dedikim. Në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram, Marsela shkruan: “Ka gjëra që nuk mund të përshkruhen […]

Read more

Mediat ndërkombëtare dhe fansat po aludojnë se këngëtarja Lady Gaga është ndarë nga i fejuari Christian Carino. Lady u shfaqe në ndarjen e çmimeve “Grammy” pa unazën e fejesës dhe nisur nga ky fakt po aludojnë të gjithë. Lady gjithashtu nuk ishte e shoqëruar nga partneri i saj, gjë që ndodh shumë rrallë. Vlen për […]

Read more

Fatmir Hysenbelliu ose siç i pëlqen ta thërrasin, Oni njihet për jetën shumë të shtrenjtë që bën. Fakt ky që e bën jetë një nga më të preferuarit për vajzat shqiptare dhe jo vetëm. Tiparet dhe fiziku i tij nuk mbetet pas. Oni ka postuar një meme në InstaStory ku shihet personazhi i filmit vizatimor […]

Read more

Reperin e njohur kosovar 2po2 jemi mësuar gjithmonë t’a shohim me look-un kështu: Kështu: Edhe kështu: Më pas, filloi t’i rriste pak: I rriti edhe pak, dhe faaaap, e mori më seriozisht këtu punë duke i rritur çdo ditë më shumë. Ky ndryshim në look-un e reperit vjen pas shumë kohësh pasi që në fillimet […]

Read more

Disa buzë detit e disa buzë liqenit. Disa prej fytyrave të njohur të medias këtë fundjavë zgjodhën qetësinë e freskinë e natyrës sa më pranë ujit, duke qenë se edhe fundjava mbizotërohej nga një mot i këndshëm. Blendi la studion e “Opion-it”, kostumin, xhaktën dhe kollare, u vesh me një kostum sportiv dhe e shijoi […]

Read more

Që prej vitit 2016, nga kur edhe u divorcuan, Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk janë parë më bashkë gjëkundi. Së fundmi, paparacët e revistave amerikane kanë fotografuar ish-çiftin e njohur, Jolie dhe Pit të cilët shihen brenda një zyre ligjore, foto e shkrepur më 30 janar të këtij viti. Ende nuk dihet përse Angelina […]

Read more

E mbajtën lidhjen e tyre të fshehtë për gati dy vite duke hedhur poshtë çdo aludim të gazetarëve deri sa e bënë lidhjen e tyre publike pak muaj më parë. Së fundmi, Alfio teksa është pyetur nga emisioni “Thumb” se kur do të ketë një dasmë mes tij dhe Fatmës, ky i fundit u përgjigj: […]

Read more

Ndonëse me Blendin si gazetar do të takohemi sot në mbrëmje si gjithmonë në emisionin ‘Opinion’, sot gazetari i njohur na ka treguar një copëz të shtëpisë së tij, që duket mjaft relaksuese. Kopshti gjigand ku mbizotron gjelbërimi, duket një vend ku Blendi kalon goxha kohë. I veshur sportiv, me fanellën që mban numrin 5 […]

Read more

Denis Mhilli ose ndryshe siç njihet me nofkën EL NINJO, u detyrua të emigronte në Zvicër në moshën 13 Vjeçare për një jetë më të mirë. Dëshira dhe talenti për muzikë e bënë që ai të rikthehet në Tiranë në vjeshtën e vitit 2016 për tu marrë me albumin e tij të ri. Pritet të […]

Read more

Ervin Zylfi ish-banor i “Big Brother”, flet eskluzivisht për Revistën Vip. Ai vjen  më shumë të reja rreth jetës së tij profesionale dhe personale. Për më tepër ndiqni intervistën më poshtë: 1.Ju jeni një model shumë i suksesshem dhe njiheni për karakterin tuaj atraktiv, shfaqeni gjithmonë në klipe që arrijnë mijra klikime, ku qëndron gjithë […]

Read more