Kejsi feston ditëlindjen, Stresi e uron nga burgu!

Ditën e sotme feston ditëlindjen partnerja e reperit Stresi, Kejsi.

Bukuroshja e njohur tashmë falë Stresit filimisht ka postuar në InstaStory një foto teksa falenderon familiarët e Stresit për urimet dhe dhuratat.

Më pas, në një tjetër foto teksa shihet me Stresin, Kejsi shkruan: “Faleminderit i shtrenjti im. Urimi yt gjithmonë është i pari, dhuratën më të bukur, dashurinë, ma jep ti. E vetmja dëshirë e imja është të jemi krah njëri-tjetrit shumë shpejt.”- shkruan Keisi për reperin.

Stresi gjithashtu ka uruar Kejsin publikisht në llogarinë e tij në Instagram, nga burgu.

Kejsi feston ditëlindjen, Stresi e uron nga burgu!

| Personazh, Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>