Kendall Jenner shfaq belin e saj

Ajo është duke pushuar me miqtë e saj në Mykonos dhe po shijon të qenurit beqare përsëri.

Kendall Jenner, ylli i familjes së Kardashianëve po merrte rreze dielli me bikini ngjyrë të gjelbër të ndritshëm.

Kendall postoi një foto të belit të saj të ngushtë dhe të stomakut të sheshtë.

Ajo ka ngarkuar një numër fotografish të pushimit të saj ku shihet se po argëtohet.

Kendall Jenner shfaq belin e saj

| Showbiz |
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>