Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të tretë/ Ja gjina e fëmijës

0

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të tretë/ Ja gjina e fëmijës

Ajo është një këngëtare shqiptare e cila është shfaqur gjithmonë në super formë edhe pse prej kohësh është nënë e dy fëmijëve.

Por së fundmi Arta Bajrami i ka dhënë lajmin të gjithë adhuruesve të saj se është shtatzënë përsëri. Ajo dhe bashkëshorti Xhimi Sekiraca do të bëhen prindër të fëmijës së tretë. Gjithashtu këngëtarja ka bërë të njohur edhe gjininë e fëmijës dhe mësohet se do të jetë vajzë.

Vlen të përmëndim që Arta Bajrami para pak kohësh ka publikuar edhe këngën e saj më të fundit me titull ‘A dalim’. Dhe mesa mund të kuptohet dhe nga ecuria e saj e shtatzënisë, ajo gjatë momentit të klipit mund të ketë qenë në muajt e parë të saj.