Kinsei Volanski provokon e zhveshur në plazh

Kinsei Volanski do të mbetet ndër legjendat e shkruara të futbollit për atë dalje në fushë, në finalen e Championsit ku Liverpuli dhe Totenhemi u përballën në maj 2019.

Bukuroshja me origjinë ruse mori famë botërore, duke u kthyer në sensacion në internet dhe rrjetet sociale. Së fundmi, Kinsei është shfaqur në një video ndryshe, e shtrirë “topless” në rërën e plazhit, një top i vjen drejt saj dhe ajo ngrihet për t’ua dhënë disa meshkujve para saj, por që “harron” që është “topless”.

Menjëherë pas këtij momenti, një sërë topash vërtiten drejt saj duke lënë të nënkuptohej se ajo nuk u ndahet…topave

Kinsei Volanski provokon e zhveshur në plazh

About The Author
-