Jeta e figurave publike dashur pa dashur shpesh herë bëhet pjesë e mediave, përderisa fansat shprehin interesimin për ngjarjet e tyre më të fundit në jetën private.

Getoar Selimi, është një nga reperët më aktiv të skenës dhe njëkohësisht ka qenë ndër më të pëlqyerit gjatë vitit 2016.

Lidhja e tij me Marina Vjollcën ka qenë shumë e komentuar nga fansat, gjersa larg syrit të mediave nuk ‘shpëtuan’ as prindërit e këngëtarit, pa qenë ndonjëherë pjesë e shkrimeve rozë, shkas i ekspozimit të tyre në rrjetet sociale.

A është e zonja Marina Vjollca në këndim, ashtu si motra? (Foto)A është e zonja Marina Vjollca në këndim, ashtu si motra? (Foto)

Ka qenë së fundmi nëna e reperit, Florije Selimi e cila ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Facebook një fotografi, përmes së cilës ka falenderuar Zotin që ka dy djem shembullorë, të cilët nuk harrojnë asnjëherë që t’i bëjnë dhurata.

Geti i ka dhuruar mamasë së tij së fundmi  një makinë të re të tipit “Audi A6”, vlera e së cilë arrin deri në 46 mijë euro

Kjo është vetura luksoze që Geti i dhuroi nënës së tij (Foto)

| Showbiz |
About The Author
-