Sot është një ditë shumë e rëndësishme për Angela Martinin.

I dashuri i saj i zemrës, Dragos Savulescu, feston ditëlindjen.

Bukuroshja shqiptare e ka nisur këtë mëngjes duke uruar dashurinë e saj, dhe ndërkohë ka publikuar një foto në Instagram.

“Mirëmëngjesi! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar në Instagram, Angela.

Ky është urimi i Angela Martinit me rastin e ditëlindjes së të dashurit rumun (Foto)

About The Author
-