Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 21-të dhe ka vendosur që në këtë ditë speciale për të, t’i bëjë dedikim asaj që e quan si dhuratën më të çmuar që ka, vajzës së saj Stormi duke publikuar dy foto të adhurueshme.

‘Duke pritur ditëlindjen time me dhuratën time më të veçantë. Çfarë ishte jeta përpara se të lindje ti, Stormi. Të dua shumë ëngjëlli im i vogël’– ka shkruar Kylie bashkangjitur fotos së parë.

 “Zemra ime” shkruajti në të dytën.

my heart

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Por festa sapo ka nisur, ajo gjithashtu ka organizuar edhe një festë të madhe me familjen e shoqërinë.

Të pesta motrat, së bashku me nënën e tyre Kris Jenner janë fotografuar duke festuar se bashku.

BIRTHDAY BEHAVIOR! WERE ALL TURNING 21!!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie Jenner surprizon fansat në ditëlindjen e saj , publikon fotot më të adhurueshme me vogëlushen Stormi

| Showbiz |
About The Author
-