Lady Gaga dhe Christian Carino i japin fund fejesës

Teksa Lady Gaga u shfaq në çmimet “Grammy” pa unazën e fejesës, mediat filluan të aludonin lidhur me faktin se ajo dhe partneri i saj Christiano Carino i kishin dhënë fund fejesës.

Së fundmi lajmi është konfirmuar nga miq të ngushtë të çiftit për revistën “People”.

“Thjesht nuk funksioni. Marrëdhëniet ndonjëherë përfundojnë. Nuk ka histori të gjatë dramatike”- u shpreh burimi informacionit për “People”.

Lady Gaga dhe Christian Carino i japin fund fejesës

About The Author
-