Lajme jo të mira për Ariana Grande-n

Duket se turi i fundit i këngëtares Ariana Grande nuk ka nisur dhe aq mirë për të. Ndjekës në rrjete sociale kanë nisur të bëjnë ‘meme’për të për shkak të lidhjeve të shumta që ka patur duke e tallur atë.

Grande nuk ka reaguar ndaj këtyre postimeve të cilat kanë vijuar sërish në rrjete sociale. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak rikthimeve të saj të shpeshta tek ish-të dashurit duke i bërë ndjekësit shumë konfuz.

Lajme jo të mira për Ariana Grande-n

| Showbiz |
About The Author
-