Leonora Jakupi shëtit rrugëve të Skënderajt me shumë stil

Leonora Jakupi ditën e sotme e kaloi në Skënderaj.

Leonora Jakupi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi, të cilin e kishte kombinuar me xhaketë, këpucë e çantë të zezë.

Ajo dukej me shumë stil, ndërsa fotografitë pranuan komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Leonora Jakupi është “A m’ke harru”, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.

Leonora Jakupi shëtit rrugëve të Skënderajt me shumë stil

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>