Loredana fiton çmimin më të rëndësishëm të karrierës së saj

Ditën e djeshme Loredana së bashku me vajzën e saj udhëtoi drejt Spanjës. Arsye për këtë vizitë u bë eventi i rëndësishëm muzikor i “MTV EMA 2019”. Ajo ishte e nominuar për çmimin “Best Swiss Act” dhe tashmë është shpallur edhe fituese në këtë kategori. Lajmin e ka bërë të ditur reperja nëpërmjet postimeve në Instagram. Mjaft e emocionuar për këtë çmim, Loredana ka falenderuar fansat e saj dhe ata që e kanë mbështetur prej kohësh. Ky është një hap shumë i rëndësishëm për karrierën e saj, pasi në event ka personazhe të njohur nga e gjithë bota që marrin pjesë.

Loredana fiton çmimin më të rëndësishëm të karrierës së saj

About The Author
-