Lori Hoxha ka marrë vendimin për të bërë një ndryshim rrënjësor për festën e Halloween-it. Fashionista shqiptare jo vetëm që u shndërrua në një engjëll me krahë të zinj, por preu dhe flokët. Lori tregoi look-un e ri mbrëmjen e djeshme kur publikoi një seri fotosh nga festa. Në një foto të publikuar në Instagram, ajo duket shumë seksi me look-un e ri, sa edhe motra Sara nuk po ju beson syve: “Hajde Lori hajde”, shkruan ajo duke e komplimentuar motrën. Gjatësia e flokëve mbi supe e Lorit, i shkon jashtë mase fashionistes shqiptare, e cila kishte kohë që nuk bënte ndryshime të tilla. Epo ishte koha për ndryshim!

Lori Hoxha preu flokët për Halloween dhe duket YLL

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>