Lori Hoxha në pritje të ëmbël? Mund t’ju duket e pabesueshme, por do mendoni ndryshe kur të shihni këtë foto…

 Trashëgimtarja e ‘Top Media’ është përfolur shumë për lidhjen e saj me Vis Bajraktarin por së fundmi Lori sapo ka habitur me foton e postuar në Snapchat ku shihej me dorën te barku i saj i rrumbullakët. Këtë foto Lori e fshiu brenda pak minutave por faqja e Instagramit, ‘Vipat e Bllokut’ ka siguruar foton shkruan intv.al. Nuk dihet nëse vërtet Lori është shtatzënë por mbase edhe mund të ketë ngrënë shumë dhe kjo ka dashur që barku i saj të duket i rrumbullakët. Komentuesit e faqes janë shprehur se Hoxha do të bëjë foto si Kylie Jenner, meqenëse Lori e pëlqen yllin botëror.

b5b611c0-972a-48fb-8d6b-e2134e1e6b5b.jpg

Lori Hoxha shtatzënë? Poston foton me barkun e rrumbullakosur por më pas e fshin

About The Author
-