Luana e ruan të dashurin si sytë e ballit dhe mirë bën!

Janë bashkë s’janë bashkë, janë bashkë s’janë bashkëëëë! Jeni lodhur me siguri nga aludimet e mediava për Luana Vjollcën dhe kosovarin Krenar Çoçaj.

Dyshja shpesh është kapur “mat” megjithëse ende nuk kanë pranuar gjë. Madje e kanë hequr njeri-tjetrin nga Instagram-i dhe për këtë ka një arsye.

Burime për “GSH.al” bëjnë me dije se Luana dhe Krenari nuk janë ndarë. Janë bashkë dhe shumë të dashuruar. Arsyjea pse nuk e ndjekin njeri-tjetrin në Instagram është se duan që lidhjen e tyre ta mbajnë larg syrit mediatik, dhe mirë bëjnë!

Luana e ruan të dashurin si sytë e ballit dhe mirë bën!

About The Author
-