Luana i zbulon sekretin Marinës: Ja sa e ka numrin

Marina dhe Luana janë motrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Herë pas here ato janë bërë pjesë e mediave rozë me postimet pikante mes njëra tjetrës.

Por së fundni në një nga emisionet e saj Luana ka treguar një detaj që ndoshta shumë pak persona e kanë vënë re.

Moderatorja simpatike u shpreh se motra e saj Marina e ka numrin e këmbës shumë të vogël, konkretisht 35-a, ndërsa ajo vetë e ka 38-a./Opinion.al©

Luana i zbulon sekretin Marinës: Ja sa e ka numrin

| Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>