Michael Buble do të bëjë rikthimin e tij në skenë, ku do të performojë në Britani të Madhe për herë të parë pas periudhës kur djali i tij u diagnostifikua me sëmundjen e rëndë të kancerit, transmeton Klan Kosova.

Buble dhe bashkëshortja e tij, aktorja e njohur, Luisana Lopilato, anuluan të gjitha angazhimet e tyre profesionale nëntorin e kaluar, pasi djali i tyre i madh, Noa, në moshë tre vjeçare, filloi trajtimin për sëmundjen e tij.

Ndërsa në muajin shkurt, çifti deklaruan se djalit i tyre po përmirësohej.

 

Michael Buble rikthehet në skenë pas sëmundjes së djalit të tij

About The Author
-