Miranda Kerr martohet me themeluesin e ‘Snapchat’ në një ceremoni madhështore

0

Supermodelja Miranda Kerr i dha fund beqarisë duke u martuar ditën e sotme në një ceremoni intime në oborrin e shtëpisë së saj. Ajo u martua me partnerin Evan Spiegel, themeluesin e njërit prej rrjeteve sociale më të përdorur, ‘Snapchat’ e të dy kishin ftuar vetëm 45 persona, familjarë dhe miq shumë të afërt.

Djali i saj 6-vjecar, frut i martesës me aktorin Orlando Bloom, ishte ai që mbajti unazat ndërkohë që mamaja e tij modele shijonte atë që e quajti ‘ditën më të bukur të jetës’.

Kerr kishte veshur një fustan ‘Dior’ të krijuar posacërisht për të./dailymail.co.uk