Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht!

Modelja braziliane Nathalia Baranchelli po çmend web-in dhe sidomos fansat e saj në Instagram.

Me atë vera nuk përfundon në fund të gushtit! Bukuroshja braziliane ka një trup fantastik dhe një fytyrë ëngjëllore, karakteristika këto që e bëjnë Nathalian një nga më të preferuarat e shtëpive më të mëdha të modës.

Nathalia Baranchelli njihet edhe si fanse e zjarrtë e futbollit italian, por që akoma nuk e ka përmendur ekipin e zemrës.

Ju ftojmë të shikoni disa foto të modeles braziliane:

Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht!

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>