Motra jemi dhe në gjak e kemi…

Pasionin për fotot, mos u keqkup(ë)toni!

Motrat e njohura Kardashian-Jenner të cilat njihen për aftësitë e tyre në kuzhinë me bërjen e byrekut me petë, ballokumes dhe pulës më furrë me patate… Çfarë po them!

Motrat Kardashian-Jenner të cilat njihen për fomat e tyre bombastike së fundmi kanë realizuar një set fotografik ku shfaqen provokuese pranë njera tjetrës.

Kendall shfaqet me një fustan të kuq të cilin e kishe kombinuar me një palë geta të zeza, Khloe kishte veshur njl “bodysuit” ku edhe kësaj, si normalisht i nxirrte në pah format bombastike ndërsa Kourtney shfaqet me një fustan rrjetë edhe pse nënë e 3 fëmijëve, në set nuk duket e tillë.

Motra jemi dhe në gjak e kemi…

About The Author
-