Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Mozzik dhe Loredana do të bëhen prindër për herë të parë, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave.

Këtë herë, çifiti vendosën të reagojnë vetë nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Në fillim ishte Mozzik ai që publikoi në ‘InstaStory’ një palë atlete të vogla fëmijësh dhe më pas Loredana bëri sërish të njëjtën gjë.

 

/RevistaVip/

Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, këto foto i thonë të gjitha!

| Showbiz |
About The Author
-