Ndahet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar

Nëpërmjet një postimi në Instagram të bërë më 14 shkurt Baby G zbuloi se ishte më e dashuruar se kurrë.

Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Lim Hoti, i cili është një artist i ri në tregun muzikor.

Pas bërjes publike të lidhjes së tyre dyshja nuk fshiheshin më, madje pak javë më parë ata hodhën në treg projektin e  përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin “Pretty gangster” dhe flet për historinë e tyre të dashurisë.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku, megjithatë pas saj është vënë re se marrëdhëniet mes tyre nuk janë aspak mirë.

“Prive.al” shkruan se ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe Baby G ka fshirë nga Instagram-i të gjitha postimet që kishte më të.

Ndahet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar

About The Author
-