Nderlikimi i gjerave! Modelja që akuzohet se shkaktoi ndarjen e Cardi B dhe Offset pranon publikisht fajin

Ditën e djeshme reperja e famshme Cardi B njoftoi  se ajo dhe bashkëshorti i saj Offset janë drejt ndarjes vetëm 1 vit pas martese. Dhe pavarësisht deklaratës super të pjekur të reperes, e cila foli me respekt për ish- bashkëshortin duke thënë se ata u rritën bashkë dhe do të mbeten miq të mirë, komentet për ndarjen e tyre janë të shumta

Dhe sipas thashethemeve ka qënë një person i tretë që ka hyrë në mes të çiftit të famshëm. Bëhet fjalë për modelen Summer Bunni, e cila ka reaguar mbi lajmin përmes një postimi në Instagram.

View this post on Instagram

F L O O R S E A T W I T H M R. & M R S. W A T E R

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

 

Nderlikimi i gjerave! Modelja që akuzohet se shkaktoi ndarjen e Cardi B dhe Offset pranon publikisht fajin

About The Author
-