Nê këtë episod vajzat e “Miss Universe Albania 2018″do të marrin pjesë në një set fotografik me veshje kombëtare në ambjentet e dyqanit “Tradita popullore Edlira”.

Në pjesën e dyte do të mësojmë më shumë për Anastasian,Ksenian dhe Lorin vajza finaliste që tregojnë më shumë nga jeta e tyre përpara se të hynin në këtë konkurs.

Në fund vajzat do të realizojnë një set fotografik me fustane nuserie nga Elambrada Weddings. /RevistaVip/

Në Pritje të Miss Universe Albania 2018: Fotoshooting me veshje kombëtare dhe fustane nusërie (Puntata e shtatë – Video)

About The Author
-