Në këtë episod vajzat e “Miss Universe Albania 2018″  do të realizojnë fotot zyrtare me bikini të koleksionit të fundit “Women Secret”në ambjentet e Mai Tai.

Në pjesën e dytë vajzat  do të prezantojnë disa nga veshjet e koleksionit të ri pranverë/verë nga Nenette një mark e njohur italiane.
Me pas do të mësojmë më shumë për Belindën dhe Trejsin vajza finaliste që tregojnë më shumë nga jeta e tyre përpara se të hynin në këtë konkurs./RevistaVip/


Në Pritje të Miss Universe Albania 2018: Fotot zyrtare me bikini (Puntata e nëntë – Video)

About The Author
-