Jemi mësuar t’i shohim gjithmonë ato në rërë me bikini apo në bregdet por në këtë episod vajzat e “Miss Universe Albania 2018″do t’i shohim ndryshe, ato do të realizojnë një Fotoshooting me bikini në një pyll me pisha të buta e kjo për të sensibilizuar mbrojten e tyre në këto ditë të nxehta vere, fotot janë të realizuara nga fotografi Pirro Beati

Ne pjesën e dytë do të mësojmë më shumë për Xhesikën, Ajlin dhe Xhesin vajza finaliste që tregojnë më shumë nga jeta e tyre përpara se të hynin në këtë konkurs.

Në fund një fotoshooting me maska veneciane në ambjentet e Vila Alehandro./RevistaVip/

 


Në Pritje të Miss Universe Albania 2018: Photoshooting me bikini dhe maska veneciane (Puntata e gjashtë – Video)

| Miss Universe Albania, Showbiz |
About The Author
-