Nënë për herë të dytë, Laura Vorpsi sjell në jetë djalë

Ish-zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Burime për “Tirana post” bëjnë me dije se Laura dhe partneri i saj biznesmen Theodhori Çami janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë.

Çifti ka gjithashtu edhe një vajzë 3 vjeç, Krisa.

Nënë për herë të dytë, Laura Vorpsi sjell në jetë djalë

About The Author
-