Ajo vendosi t’i veshë bikinit përmbys, gjë që tërhoqi shumë komentues. Pas saj, një kompani australiane veshjesh i dha edhe më shumë famë, duke u kërkuar ndjekësve në Instagram se ç’mendimi kishin për këtë metodë, si dhe u bëri thirrje të postojnë fotot e tyre.

 

 

 

Upside Down Bikini Promo

Kaq u desh dhe Instagrami u mbush me vajza që provonin metodën e veçantë duke e bërë këtë trend viral.

/RevistaVip/

Nëse doni të surprizoni, provojeni! Ky trend i bikinit po pushton Instagramin

| Mode |
About The Author
-