Nga protesta në televizion, Monika harron të ndërrohet!

Ditën e djeshme u relizua protesta e radhës nga PD-LSI kundër qeverisë aktuale me location përballë parlamentit.

Mes flakëve, gazit lotë sjellës dhe tymit, Monika nga protesta ka shkuar drejt e në ekran, tek programi i Sonila Meços me të njejtën veshje.

Mesa duket Mona nuk ka pasur kohë të ndërrohet, , të shkoj në shtëpi e të bëj dush. Urojmë që të ketë pasur anti-djersë me vete, në të kundërt e mjera Sonilë.

Nga protesta në televizion, Monika harron të ndërrohet!

About The Author
-