Një suprizë po na pret! Robert Berisha rikthen një kengë të vjetër bashkë me Kastro Zizon dhe Eneda Tarifën

I  ftuar në emisionin “Intervista Vip” këngëtari Robert Berisha, gjatë një bisede në studio e Tema TV, zbuloi detaje nga projekti i tij më i afërt muzikor.

Këngëtari tregoi se bashkëpunimi i radhës do të jetë me Eneda Tarifen si dhe me Kastro Zizon, ku do të risjellin versionin e ri të një këngë të vjetër shqiptare. Tre këngëtaret kanë menduar ta sjellin bashkëpunimin muzikor të shoqeruar me një klip, që pritet të xhirohet javën e ardhshme dhe do të lançohet në fund të shtatorit.

 

View this post on Instagram

 

Një suprizë po na pret! @robertberishaofficial rikthen një këngë të vjetër bashkë me Kastro Zizon dhe Eneda Tarifën I ftuar në emisionin “Intervista Vip” këngëtari Robert Berisha, gjatë një bisede në studio e Tema TV, zbuloi detaje nga projekti i tij më i afërt muzikor. Këngëtari tregoi se bashkëpunimi i radhës do të jetë me Eneda Tarifen si dhe me Kastro Zizon, ku do të risjellin versionin e ri të një këngë të vjetër shqiptare. Tre këngëtaret kanë menduar ta sjellin bashkëpunimin muzikor të shoqeruar me një klip, që pritet të xhirohet javën e ardhshme dhe do të lançohet në fund të shtatorit. Ndiqni intervisten e plote neser ora 19:35 ne @tematv #intervistavip #robertberisha #tematv #revistavipalbania

A post shared by Revista Vip Albania (@revista_vip_albania) on

Intervista e plotë do të transmetohet të shtunën në orën 19:35 në Tema TV.

Një suprizë po na pret! Robert Berisha rikthen një kengë të vjetër bashkë me Kastro Zizon dhe Eneda Tarifën

| Intervista Vip, Showbiz |
About The Author
-