Njihuni me dekorin e “Shtëpisë së Bardhë” për festat e fundvitit…

Zonja e Parë, Melania Trump ka hapur dyert e Shtëpisë së Bardhë për festat e fundvitit. Me anë të disa videove, zonja Trump zbuloi pemën e Krishtlindjeve dhe dekorimet për festën.

Si Zonjë e Parë, edhe vetë Melania është marrë me dekorimin e shtëpisë presidenciale për sezonin e festave, ku mbizotëruese është ngjyra e kuqe, e bardhë dhe blu.  Këtë vit “Shtëpia e Bardhë”, do presë më shumë se 30.000 vizitorë.


Njihuni me dekorin e “Shtëpisë së Bardhë” për festat e fundvitit…

| Te Ndryshme | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>