Modelja e njohur shqiptare Almeda Abazi, i ka njoftuar ndjekësit me dy engjëjt e saj, nënën dhe motrën.

Në foto shihet ngjashmëria e madhe e nënës me vajzat e saj, sidomos e Almedës me të motrën, shkruan Magazina.al.

Meqenëse modelja është në lidhje dashurie me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, apo “Çenarin”, siç njihet tek ne, zonja në foto i bie të jetë vjehrra e aktorit./Magazina.al/

YOU MAY LIKE

Njihuni me vjehrrën e “Çenarit”, nënën e Almeda Abazit (Foto)

About The Author
-