Jeni të apasionuar pas këpucëve, ju sjellimj disa nga modelet më të bukura dhe më in për Vjeshtë-Dimër 2018, të paraqitura nga firmat më prestigjioze në javën e modës në Paris.

 

Fendi Couture

 

Elie Saab

Armani Privé

Valentino

 

Chanel.

/RevistaVip/

Njihuni me trendet e këpucëve të vjeshtë-dimër 2018!

| Mode, Showbiz |
About The Author
-