Oliver Mellor bombastike në plazh

Së fundmi ajo u kthye nga muaji i mjaltit në Sardinia, ku ishte me burrin e saj Oliver Mellor.

Dhe Rhian Sugden i argëtoi fansat me imazhe seksi nga pushime italiane, përcjell Bota sot.

Modelja 32 vjeçare publikoi foto seksi në plazh, e veshur në bikini pink dypjesëshe, duke treguar hiret trupore.

Ajo dukej bombastike, derisa gjoksi dukej sikur do t’i “shpërthente”

Oliver Mellor bombastike në plazh

| Showbiz |
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>