Pas pauzës së gjatë në muzikë, këngëtari i njohur rikthehet me disa projekte

Pas një periudhe pauze, këngëtari i rrymës pop-rock ka vendosur të kthehet në tregun muzikor duke publikuar disa projekte. Në ndryshim nga më parë ai ka investuar më shumë duke i sjellë projektet e tij edhe me videoklipe. Ndër të tjera ka zgjedhur edhe të konkurojë në dy festivale, në Kënga Magjike dhe në Festivalin e Këngës në RTSH.
I ftuar në emisionin “Intervista VIP”, Kelly ka treguar për arsyen që zgjodhi të distancohet për një periudhë kohe nga muzika, ndryshimet që i kanë ndodhur në jetën personale, vështirësitë e pjesmarrjes në kompeticione të ndryshme si edhe ka ndarë detaje nga projektet e fundit. Këto e të tjera keni mundësi t’I ndiqni në intervistën e plotë që Antoneta ka realizuar me të:

Pas pauzës së gjatë në muzikë, këngëtari i njohur rikthehet me disa projekte

| Intervista Vip, Showbiz, VIP | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>