Prapaskena që nuk u pa mes Duas dhe Laddy Gagas në çmimet “Grammy 2019”!

Dua Lipa u bë shqiptarja e parë e cila fitoi 2 çmime “Grammy” brënda një nate.

Në momentin që Dua ka fituar çmimin “Best New Artist” dhe teksa po ngjitej në skenë, Lady Gaga e paska ndalur dhe ka puthur këngëtaren shqiptare Dua Lipa, moment të cilin kjo e fundit e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Twitter.

“Gjithashtu, Lady Gaga më dhuroi një puthje kur po ngjitesha për të marrë çmimin “Artistja më e mirë e re” dhe ishte e mjaftueshme për të mu ndalur truri së funksionuari”, shkruan Dua.

Prapaskena që nuk u pa mes Duas dhe Laddy Gagas në çmimet “Grammy 2019”!

About The Author
-