“P*rdhuni!”- Bebe nuk fitoi asnjë çmim në “Grammy”, shpërthen në diss-e

Debati Bebe Rexha VS. stilistë vazhdon të jetë i hapur.

Pasi stilistët nuk pranonin të vishnin Bebe Rexhën në “Grammy” pasi sipas tyre ajo nuk ka trup të mirë, këngëtarja publikoi një video pak ditë më parë ku akuzonte stilistët.

Së fundmi, në ndarjen e çmimeve “Grammy”, Bebe Rexha nuk fitoi asnjë çmim.

Këngëtarja u paraqit një një fustan në tapetin e kuq copë tutu, i cili është kthyer në trend kohët e fundit, i cili mbante firmën e një stilisti arab.

Këngëtarja me origjinë nga shqipëria, Bebe Rexha, teksa parakaloi në tapetin e kuq mori mikrofonin dhe tha: “P*rdhuni! Nuk dua të vesh asnjë nga fustanet tuaja. Tani që më shihni të veshur kaq bukur, do të donit të ishit stilistët e mi apo jo?” – ka thënë Bebe duke qeshur.

“P*rdhuni!”- Bebe nuk fitoi asnjë çmim në “Grammy”, shpërthen në diss-e

About The Author
-