Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer tashmë në një nga çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ata herë pas here tërheqin vëmendjen e ndjekësve dhe mediave rozë me postimet dhe deklaratat që bëjnë në rrjetet sociale.

Së fundmi, reperi ka ndarë me fansat disa momente të bukura me të dashurën e tij, teksa ndodhen bashkë me pushime.

Në “Instastory”, Fero ka publikuar disa video ku tregon se janë hedhur me parashutë, gjatë së cilës kanë shkëmbyer edhe një puthje. Ndërkohë në një tjetër postim, reperi shkruan për modelen: “E dua atë”.

Pushimet e Feros me Arbenitën

About The Author
-