Çifti më i dashur për shqiptarët Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, po shijojnë pushimet sëbashku në Kuba.

Largimi i tyre erdhi i papritur pasi në një periudhe të tillë, ku Marina pritej të na zbulonte ndonjët të re mbi fatin e saj në ekran, por moderatorja paska vendosur të relaksohej.

Në  llogaritë e tyre në instagram kanë ndarë me fansat disa momente gjatë qëndrimit atje.

 

 

Pushimet sapo kanë nisur për Marinën dhe Getoarin!

About The Author
-