Reperja shqiptare Amy Winehouse dhe 2 Pac: S’bon mo nana

Tayna ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq pranë portreteve të dy artistëve të ndjerë.

Bëhet fjalë për Amy Winehouse dhe 2Pac, me të cilët reperja shqiptare e krahasoi veten.

“s’bon mo nana”, është mbishkrimi që Tayna ua ka lënë fotografive, në të cilat u shfaq me një stil të veçantë.

Kujtojmë se “Bye Bye” titullohet projekti i fundit nga Tayna në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, këngë e cila ishte shoqëruar edhe me videoklip.

Reperja shqiptare Amy Winehouse dhe 2 Pac: S’bon mo nana

About The Author
-