Janë bërë trend tani më fotot e futbollistëve nga dhomat e zhveshjes, aq më tepër pas një fitoreje të merituar. Kapiteni i përfaqësueses së Spanjës, Sergio Ramos ka ndarë me fansat një foto nga dhomat e zhveshjes në stadiumin “Loro Borici” ku shihet ai dhe i gjithë ekipi spanjollë, të lumtur për 3pikëshin e arritur.

“Fitore e bukur larg shtëpisë sonë”- shkruan ylli i Real Madrid.

Una buena victoria fuera de casa. Seguimos nuestro camino./ A good away win. On track. #VamosEspaña

Publiée par Sergio Ramos sur Dimanche 9 octobre 2016

Sergio Ramos i lumtur publikon foto nga dhoma e zhveshjes

About The Author
-