Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij.
Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture, ka zbuluar të vërtetën e fotos së publikuar duke shpjeguar se vajza është mikeshë dhe jo e dashura e tij: “Vajza në foto nuk është e dashura ime, është thjesht mikeshë shumë e mirë”.

Ndërkohë Shpati ka zbuluar gjatë intervistës së tij edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: “Kam dhënë autografe në shumë vende të çuditshme, si psh në gjoksin e vajzave apo në këmbët e tyre. Vajzat kanë bërë çmenduri për mua në kohën kur publikova albumin e parë. Periudha kur fitoja më shumë para ishte në vitet 2000”.

Kujtojmë që Shpat Kasapi ishte i fejuar me modelen Afërdita Dreshaj, ndërsa kohëve të fundit pati deklaruar se është në lidhje dashurie dhe se këngën e re ia ka kushtuar asaj.

Image

 

Shpat Kasapi:Vajzat kanë bërë çmenduri për mua, kam dhënë autografe në gjoksin e tyre

| Showbiz |
About The Author
-