Këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare, Stanaj, ka publikuar një “cover” të ri. Ai ka realizuar sipas versionit të tij këngën “Amorfoda” nga Bad Bunny.Tashmë video është publikuar në rrjetin social YouTube dhe mund të dëgjohet në version të plotë.

Stanaj gjatë verës performoi në festivalin Sunny Hill bashkë me emra të njohur të skenës shqiptare dhe ndërkombëtare. Ai shpesh është komplimentuar për potencën vokale nga emra si Drake por edhe yje të tjerë botërorë.

Stanaj sjell versionin e tij të këngës “Amorfoda”

| Showbiz, VIP |
About The Author
-