Stresi fotografohet me foshnje në duar

Stresit i shkon shumë atësia.

Reperit Stresi po i shkon shumë atësia dhe kjo mund të dëshmohet me foton e re që partnerja e tij e ka publikuar në Instagram.

Në foton e postuar shihet reperi me një foshnje në duar, e cila duket se është e të afërmve të tyre.

Në një tjetër foto Keisi i ka fotografua këmbët fëmijës dhe duket se të dy mund të jenë edhe gati për t’u bërë prindër.

Keisi dhe Stresi janë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit dhe lidhja e tyre e ka dëshmuar se janë tejet të dashuruar me njëri-tjetrin.

Stresi fotografohet me foshnje në duar

About The Author
-