Tayna na tregoi fotot e vjetra të fëmijërisë

Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe është kthyer në një ndër emrat më të lakuar nëpër media.

Këngët e saj i dëgjojmë ngado dhe madje një pjesë të teksteve i kemi mësuar përmendësh.

Mirëpo, nuk e dinim faktin që pasioni i Tayna-s për muzikën paska filluar shumë herët.

Që nëmoshën 5-vjeçare, reperja ka marrë mikrofonin në dorë dhe ka performuar , ndërsa fotot e vjetra i ka ndarë për herë të parë me ndjekësit në Instagram.

“5 vjeçe! Duke bërë rep dhe duke kënduar gjithmonë”- shkruan Tayna krahas fotove ku shfaqet me flokët e mbledhura dhe e veshur me shumë stil.

Tayna na tregoi fotot e vjetra të fëmijërisë

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>