Modelja dhe velina e “Xing me Ermalin”, Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media.

Belinda fillimisht u bë e njohur nga “Miss Universe Albania” ku arriti të kualifikohej deri në finale e më pas famën e madhe e mori në debutimin e saj të parë si velinë në “Xing me Ermalin”.

E duke qënë si e tillë tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me një foto tejet provokuese ku shfaqet me rroba banjo.

E lagur nga uji dhe e ulur në breg të detit, velina e ‘Xingut’ duket tejet sensuale.

Tepër sensuale Belinda Dragoti

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>