Tifozja “bombastike” e Lazios , çmend fansat me pozat seksi

Ajo është bërë e famshme falë fotove sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane. Është fjala për modelen romane, Monica Gunnella, e cila gjithashtu është një tifozë e skuadrës së Lazios.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, Moniac numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre janë pikërisht tifozë të Lazios.

Bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Ndërkohë pozat e Gunnella-s në rrjetet sociale gjithmonë marrin vëmendjen e fansave, të cilët nuk ngurrojnë që t’i bëjnë komplimente për format bombastike.

Tifozja “bombastike” e Lazios , çmend fansat me pozat seksi

About The Author
-