Tifozja “bombastike” e Lazios , çmend fansat me pozat seksi

Ajo është bërë e famshme falë fotove sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane. Është fjala për modelen romane, Monica Gunnella, e cila gjithashtu është një tifozë e skuadrës së Lazios.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, Moniac numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre janë pikërisht tifozë të Lazios.

Bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Ndërkohë pozat e Gunnella-s në rrjetet sociale gjithmonë marrin vëmendjen e fansave, të cilët nuk ngurrojnë që t’i bëjnë komplimente për format bombastike.

Tifozja “bombastike” e Lazios , çmend fansat me pozat seksi

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>