Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, ku edhe do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë.
Bukuroshja nga Elbasani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit për bukurinë që e karakterizon dhe për linjat e saj perfekte trupore.
Ajo dallohet për energjinë e saj dhe pasionin për modelingun. Së fundmi, Trejsi ka realizuar një fotosesion të ri fotografik në Greqi ku duket mahnitëse dhe tejet sensuale.
Në fotot e realizuara nga Jurgen Pisha, Trejsi padyshim ka shkëlqyer dhe bukuria e saj do t’ju lërë pa fjalë.

/RevistaVip/

Trejsi Sejdini mahnit me fotot e fundit, do t’ju lërë pa fjalë

| Miss Universe Albania, Showbiz |
About The Author
-